Treky džunglí Ko Changu

Jestliže máte dost válení se po pláži a ostrov po obvodu máte už projetý, můžete se vydat do džungle v srdci Ko Changu.

Trek do džungle Na trek je dobré vzít si průvodce - a takovým je i Tan. Tan si vyšlapal a vysekal 4 různé trasy, které se zájemci prochází. Protože žil a studoval několik let v Austrálii, umí velmi dobře anglicky a cestou se s ním dá výborně popovídat. Cestou ukazuje a popisuje různé druhy rostlin, zvířat a hmyzů. Pravé seznámení s džunglí. Žádný výlet typu "držte se za vedoucím, mlčte a šlapejte ať vám neuteče".

Maximální velikost skupiny je 6 osob a v ceně je odvoz na start, pití, jídlo (nese si každý sám), ovoce (meloun, banány; nese průvodce Tan), trek džunglí a odvoz zpět do hotelu. Volitelně lze rozšířit o svezení na slonech.

Nabízené treky:
  • Klong Son trek - výšlap na vrchol Khao Chedi, cca 500 m.n.m. Na vrchlu pauza na oběd a potom po hřebeni k malé říčce a krásným vodopádům s možností koupání a osvěžení.
  • Klong Son trek + jízda na slonech - totéž jako předchozí, ale s tím, že cesta končí u stanice se slony, kde si zkusíte jaké to je svézt se na slonech.
  • Khao Jom trek - výstup na Khao Jom (630 m.n.m). Nejnáročnější a nejdelší z tras.
  • Půldenní rodinný trek - vhodné pro rodiny s dětmi - na trase nejsou nebezpečné úseky, většina cesty vede po rovině.
Trek do džungle Protože jsme byli velmi spokojení (na treku Kong Son + jízda na slonech) - uděláme zde Tanovi malou reklamu:

Tan Trekking
tel: +66 089-6452019
mail: tantrekking@hotmail.com