Hotely, ubytování na Koh Changu

Hotely a resorty

Ubytovacích kapacit je na ostrově velké množství. Hotely a resorty různých kategorií - od skromnějších až po 5 * - jsou vystavěny hlavně na západním pobřeží ostrova.

Výběr je opravdu bohatý a to "své" si zde musí najít každý.

Hotely a resorty jsou nejčastěji vystavěny přímo na pláži a těsně u pláže jsou také nejčastěji nejdražší ubytovací kapacity - většinou bungalovy.

Téměř vždy je v hotelu k dispozici restaurace, běžně je situována s výhledem na moře.
A je opravdu balzámem na duši se během snídaně nebo večerního drinku kochat výhledy na otevřené moře a bílou pláž.

Výběr ubytování

Možností je samozřejmě více.

Buď si můžete sami vyhledat (např. přes internet, různé rezervační stránky), ověřit a zarezervovat hotel či jiné ubytování podle představ.

Dobrou možností je probrat se nabídkou různých zahraničních (německých) cestovních kanceláří, které obvykle mívají výhodnější ceny za celé balíčky - a mít komplet ubytování se snídaní, letenku, transfer z letiště (kvůli dvěma lidem si přijedou třeba i do Bangkoku) - je velmi příjemné.

A další možností je doporučení od někoho znalého - případně kombinace s nabídkou zahraničních CK. Takto bych doporučil třeba www.last-minute-centrum.cz.
Oni tu byli taky, reálně ví jak to na Ko Changu vypadá ... a z nabídky právě těch německých CK dokáží doporučit to pravé.
Prosím, neberte to čistě jako reklamu - jako všechno na těchto stránkách hovořím z vlastní zkušenosti.